12.11.21.
Урок 11
Тема уроку: Урок узагальнення. Тематичне оцінювання
ІНСТРУКЦІЇ:
1. Переглянути відео
https://www.youtube.com/watch?v=g1v5ryZK0lU
2. ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЗНАННЯ З РОЗДІЛУ VI УКРАЇНА В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
Установіть: хронологічну послідовність і синхронізуйте події Другої світової війни в Україні та поза її межами.
Покажіть на карті оборонні та наступальні операції на території України, пересування ворожих сторін і рух лінії фронту, адміністративно-територіальні утворення часів нацистського окупаційного режиму на території України; основні воєнні дії, що відбувалися на території України в період Другої світової війни.
Поясніть терміни й поняття: країна-агресор, пакт, радянізація, бліцкриг, окупаційний режим, евакуація, мобілізація, новий порядок, похідні групи, чорносвитники, остарбайтери, воєнний злочин, Голокост.
Схарактеризуйте: основні воєнні дії, що відбувалися на території України в період Другої світової війни; вплив окупаційного режиму на спосіб життя та свідомість населення; природу виникнення та наслідки явищ часів війни: Голокосту, таборів смерті, тактики «випаленої землі», депортацій етнічних груп і народів; вплив війни на українську культуру (під окупацією, в евакуації) та повсякденне життя українців; одну з історичних постатей часів війни: Івана Багряного, Олени Вітер, Кузьми Дерев’янка, Олександра Довженка, Сидора Ковпака, Івана Кожедуба, Василя Порика, Олени Теліги, Амета-Хана Султана.
Визначте: зміст українського питання в міжнародній політиці напередодні Другої світової війни; цілі та напрями німецько-радянської співпраці від серпня 1939 до червня 1941 р.; причини, зміст і наслідки політики радянізації Західної України; причини польсько-українського протистояння, роль німецької окупаційної влади та радянських партизанів у його загостренні; причини розколу ОУН, виникнення українського визвольного руху та його військово-політичної формації УПА; причини й наслідки окупації України та польсько-українського протистояння; тенденції розвитку національної культури воєнної доби.
Поясніть: природу Другої світової війни як найбільшої за виявами й наслідками трагедії в історії людства] основні воєнні дії, що відбувалися на території України в період Другої світової війни; руйнівні наслідки Другої світової війни для України.
3. Виконати контрольну роботу
використайте цей код, відкривши посилання join.naurok.ua
Код доступу 7372698
Завдання необхідно виконати до 15 листопада 22:00
Урок 12
Тема уроку: Україна — співзасновниця ООН. Міжнародні договори другої половини 1940-х
— початку 1950-х рр., встановлення кордонів УРСР. Участь УРСР в інших
міжнародних організаціях.
ІНСТРУКЦІЇ:
1. Переглянути відеоматеріали
https://www.youtube.com/watch?v=-ISc5PUjVgk
2. Опрацювати матеріал підручника
https://uahistory.co/pidruchniki/gisem-ukraine-history-11-class-2019-standard-level/2.php
3. Письмово дати відповіді на запитання:
- 1. Дайте визначення поняття «репатріант». 2. Коли було підписано радянсько-румунський договір про кордон? 3. Що таке операція «Вісла»? 4. Скільки осіб було виселено на нові землі під час операції «Вісла»? 5. Назвіть дату створення Народного комісаріату закордонних справ УРСР. 6. Хто очолював українську делегацію на установчій конференції ООН у Сан-Франциско?
- 7. Охарактеризуйте процес визначення державних кордонів УРСР у післявоєнних міжнародних договорах. 8. Проаналізуйте операцію «Вісла» з точки зору порушення прав людини. 9. Якою була участь УРСР у діяльності міжнародних організацій у перші післявоєнні роки?
Відповіді надсилати:
Електронна адреса: larapronchakova@gmail.com
Viber https://invite.viber.com/g2=AQBxgYiwUTqOVEs4hIIabi8bB035I8VFjf6vWqO3OIx42XSJDOzdk3sigyzLG5eK
Немає коментарів:
Дописати коментар